| Florin_Robert_1995 a întrebat:

De curand am avut instalat pe Pc Eset smart security dar mi-a expirat licenta big grin iar acum vreau sa imi instalez Kaspersky deoarece am auzit ca e foarte bun! Voi ce imi recomandati? Altii spun ca consuma cam multe resurse big grin Pc meu este bunisor! Procesorul Dual Core 2.33.2gb ram. mi-ar merge? va rog ajutati-ma !

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar pc'ul tau nu e '' bunisor ''. O fi fost bunisor prin 2007 big grin big grin
Pc'ul meu e pur si simplu rahat cu 6 GB RAM, CPU i5.
Da, e recunoscut pentru resurse kaspersky, intr-adevar, dar face si o treaba buna happy
Se bate cu Bitdefender tongue
Eu decurand am dezinstalat bitdefender total security 2015 pentru ca imi dadea erorii in jocuri happy
Ma gandesc la un avast free happy
Trebuie sa iei in calcul, ce o sa faci pe pc, pentru a avea cel mai bun antivirus pentru nevoile tale.
De ex, Bitdefender are functia de '' safepay'' pe care nu o folosesc niciodata.Mai are si '' safebox '' de asemenea, nu o folosesc niciodata.
Gandeste-te, o sa platesti cu cardul? ai nevoie de un seif in pc?
Deasemenea mai sunt antivirusuri si cu functia de '' cleanup '', adica iti curata pc'ul de fisierele care au ramas in urma dezinstalarii unui software happy sau iti cauta fisiere duplicate happy
Cum, pc'ul tau nu e '' cine stie ce '' ti-as recomanda un antivirus care consuma putin fie free sau paywinking
Daca, doar vrei sa ai un antivirus in pc, asa sa te simti mai sigur, incearca Avast free. Nu stiu nimic despre el, nu l-am avut niciodata, dar multi spun ca e bun.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Scurt si la obiect. Folosesti windows 7? Nu baga nici un antivirus, lasa-l asa. Daca nu ai o licenta platita mai bine te molipsesti de un antivirus, nu te ajuta cu mai nimic+ingreauneaza pc-ul.

| Dinu77744 a răspuns:

Kaspersky e **** descarca
avast

| AnimatedSignature a răspuns (pentru Dinu77744):

Avast e **** descarca Bitdefender.