| Antonia9292 a întrebat:

De curand am facut si eu o comanda la Amazon - U.S., mi s-a luat de pe card suma de bani conform articolelor comandate + transport, iar acum m-am trezit cu mail de la DHL precum ca imi trebuie un cod EORI de la ANAF. Am citit mai multe bloguri si am observat ca imi trebuie Windows XP ca sa pot face rost de acest cod + ca trebuie sa astept 1-3 zile pana vine codul in conditiile in care eu am facut comanda si am platit transport aproape dublu ca sa vina in 2-4 zile lucratoare.
Ma poate ajuta cineva cu cererea aceea? Multumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti merge la anaf sa il ceri direct, nu e necesar sa depinzi de straini

| mihai69 a răspuns:

Nu prea te poate ajuta nimeni. Trebuie să mergi personal la un birou vamal să faci cerere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://eori.modexpres.ro/