| AnetteBurnier a întrebat:

De curând am vrut sa instalez un joc si nu a aparut încă in Romania asa ca l-am luat de pe internet cu APKPure.Faza e ca ocupau foarte mult spatiu (si apk-ul) si de aceea am vrut sa le dezinstalez. Dupa ce le-am dezinstalat am rămas cu doar câteva aplicații care nu ocupau mult.Am vrut sa mai iau câteva si nu am putut caci arata ca nu am spatiu.M-am dus la,, descarcari"si am vazut ca ele încă erau acolo (aplicația si apk-ul).Le-am dezinstalat din nou si au dispărut de acolo dar numarul de ocupare era acelas.Am repornit din nou si din nou telefonul si nici o schimbare.În prezent spatiul de stocare este ocupat aproape total si nu stiu ce sa fac deoarece nu vreau sa dezinstalez aplicatiile recente pentru ca am mare nevoie de ele + poze...Mentionez ca am SAMSUNG GALAXY CORE PRIME...Va rog mult sa ma ajutati...chiar nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Ti s-a umplut memoria interna. Incearca sa setezi sa se instaleze pe card si muta pozele alea din memoria interna pe card.

1 răspuns:
| AnetteBurnier explică:

Mulțumesc mult!