| Costin_Valentin_1971 a întrebat:

duminica am cumparat o pereche de adidasi din intersport, dimineata i-am luat pentru prima data, buimac de somn nu am realizat ca doamna de acolo mi-a dat o cutie cu 2 adidasi cu modele diferite. I-am purtat si am observat acasa, a si plouat si mna, intrebarea este daca pot sa-i returnez sau daca pot face ceva, ei sunt asemanatori ca si culoare si design. Ma pot duce pentru a lua perechea unuia sau spuneti-mi ce pot face?

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Politica de retur specifica ca produsul trebuie sa fie in ambalajul original si IN ACEEASI STARE in care i-ai primit. Nu stiu daca ii mai poti schimba, dar poti merge la Intersport sa incerci, ii explici vanzatorului situatia. Ai grija sa ai si chitanta dupa care ai facut plata, la tine.