| AnaMaria91873 a întrebat:

Eram in masina si am auzit o melodie care mi-a placut extraordinar de mult si nu stiu cum se cheama... cred ca maluma canta(NU SUNT SIGURA) si fluiera la refren... o stie cineva? Sau ma poate ajuta cineva să o gasesc?

9 răspunsuri:
| TheMusicBoy a răspuns:

Daca mai ti minte ceva vers poti sa il cauti pe YouTube si vei gasi. Eu asa fac. Chiar daca nu stiu Spaniola, Italiana, etc. Numai trebuie sa scrii cum se aude. Succes in gasirea melodiei. Dupa ce ai gasit-o sa imi spui care melodie era.

| AnaMaria91873 explică (pentru TheMusicBoy):

Multumesc dar din pacate nu mai stiu niciun vers, stiu doar ca fluiera la refrenlaughing

| Andrei095gmr a răspuns:

Killa Fonic-Exodus

| dragutza43 a răspuns:

Poate se numea,, friend" da-mi mai multe informatii despre melodie

| AnaMaria91873 explică (pentru dragutza43):

Friend? Cine canta melodia?

| dragutza43 a răspuns (pentru AnaMaria91873):

Anne-Marie

| MarioSama a răspuns:

It's me, Mario!

| Skinny17 a răspuns:

Buna Ana, cred ca aceasta este melodia pe care o cauti.

Mai exact: Nicky jam x J Balvin - X (EQUIS)

| AnaMaria91873 explică (pentru Skinny17):

Nu este asta, dar Multumesc oricum