| Nrc08 a întrebat:

exista hack pentru imvu? ca sa iti dea credits adica am vazut atatea videouri pe youtube dar nu prea cred ca sunt adevarate sau daca exista va rog dati'mi si mie si daca nu ajutati-ma sa fac bani f usor, faza cu invitatiile o stiu dar nu e si altceva? P. S FUndaaaa! multumec :X

2 răspunsuri:
| Se7en_4855 a răspuns:

Da, exista dar nu stiu exact cum sa il folosesc deci hackul esti la pets
cand el iti da de ex 14 credits tu setezi o chestie si bagi un cod si dai sa iti dea de ex 10.000. 000credits atunci data viitoare o sa iti dea 10.000.000 te puplaughing

| biggeo a răspuns:

Eu nu cred ca exista dar mai bene Fara Cod Codurile Va Prostesc!