| Ioanna2012 a întrebat:

Ieri mi-am dezinstalat Ym(aveam o problema cu el), iar dupa aceea mi-am instalat din nou Ym 12. Totul a mers bine pana cand am dat sign in si imi tot apare "troubleshoot" in continuu. Azi de dimineata la fel aseara la fel ce pot sa fac?

P.s: l-am dezinstalat si instalat inca o data, dar degeaba.

4 răspunsuri:
| liviufirst a răspuns:

Cand faci dezinstalarea incearca sa o faci total. Adica sa stergi si registrii YM ce iti raman in partitia de baza. Foloseste un program de dezinstalare, de exemplu Revo Uninstaller. Altfel, datorita registrilor defecti (ce raman si iti da eroarea de care spui) eroarea se va perpetua. Succes.

| CoSmInEl500 a răspuns:

Incearca sa modifici optiunile de logare.
Dai la connection preferencis si bifezi via proxy server. Ar trebui sa rezolve problema. Eu asa am rezolvat-o

| WizKhalifaa a răspuns:

Eu zic sa iti instalezi Ym 11.5. Ym 12 este inca in versiunea beta, din cauza asta apar problemele.

| Ioanna2012 explică (pentru WizKhalifaa):

Am instalat si Y! M 11.5 si la fel. singurul care a mers a fost 8