| Anne0510 a întrebat:

Buna TPU :*. Ieri mi-am spart noul telefon. este un S3 ( nu am spart display-ul, doar ecranul ). L-am luat de pe online-tel ( http://www.online-tel.ro/ ) si am garantie la el in toate centrele de Samsung. Intrebarile mele sunt :

1. Merge sa-mi schimbe ecranul pe garantie?

2. Daca nu merge pe garantie. pot sa mi-l schimb la un service pentru telefoane?

3. Daca trebuie sa mi-l schimb la un service de telefoane. cam cat ma costa? :)

Multumesc. Dau funda :3!

1 răspuns:
| bogdycamasaru a răspuns:

1 nu pentru ca doar daca se intampla ceva din cauza la tel adica daca se arde ceva in el nu din cauza ta 3 te costa depinde acum unde il duci 300 350 lei dar uite poate til fac cei de aici mai gratis mai mult pe gratis il trimiti prin posta si depinde de tel si nu costa mult id tutoriale_2013 il trimiti prin posta si bani ii dai dupa ce til trimite in apoi