| UnOmOarecare2001 a întrebat:

Buna TPU
Imi puteti spune daca acele monede care se folosesc la Magazinul TPU se obtin atunci cand primesti funda de la cineva?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, alea le primesti cand au chef moderatorii

| minrest a răspuns:

Nu. Monede primesti atunci cand raspunsul tau e apreciat de editori.

Răspuns utilizator avertizat
| Lina1993 a răspuns:

Salut, nu. DIn cate stiu, acele monede le primesti de la adminii de la TPU. Daca le place un raspuns de-al tau si daca-l descopera, iti dau moneda.

| RoxanaY a răspuns:

Nu. Si eu am primit de 7 ori funda, dar nu am nici o moneda. Monedele acelea se obtin atunci cand un admin/editor iti observa raspunsul si il apreciaza.
O apreciere a raspunsului tau de catre un admin = o moneda
Cum il apreciaza? Trebuie ca adminului sa i se para ca raspunsul tau este foarte inteligent.
Sper ca te-am ajutat! Funda?