| Luci88 a întrebat:

imi puteti spune si mie, in ce setari trebuie sa umblu la Facebook ca sa poata sa imi dea like la poza si cei ce nu ii am la prieteni? am setat la foto sa fie public si tot nu merge, decat distribuire! imi cer scuze de intrebare. >Fundax Multumesc

8 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Nu se poate sa iti dea like cei care nu sunt prietenii tai

| IonelaMV a răspuns:

Nu cred ca e posibil! Numai la pagini, nu stiu ce sa zic! Eu nu cred ca se poate deci...

| Luci88 explică (pentru IonelaMV):

Vrei un profil sa vezi ca se poate? vrei?

| IonelaMV a răspuns (pentru Luci88):

Nu am spus ca nu se poate, am spus ca nu cred ca este posibil! Si totusi arata-mi!

| paulica123 a răspuns:

Nu se poate decat daca se aboneaza la profilul tau atunci pot sa iti dea like-uri si comentari. Funda? :*

| Liviu-Marius_Dumitrache_1989 a răspuns:

Ba se poate...Intri in Setari/Confidentialitate/Cine Poate Sa Imi Vada Profilul bifezi "Public"
Cine Ma Poate Cauta bifezi "Toata Lumea"
SI gata ai rezolvato :*

| Luci88 explică (pentru Liviu-Marius_Dumitrache_1989):

Am facut-o si pe asta si tot nu merge, la tine a mers? lasa-mi un mesaj cu facebook-ul tau te rog, si vorbim pe facebook