| adriana543768654567895334 a întrebat:

Buna TpU. imi raspunde cineva cat se poate de repede
Mi.am cumparat o cartela reincarcabila de cosmote si ca so activez ce trebuie sa fac, ca nu pot sa sun la 1234 ca zice ca mi-a expirat valabilitatea si la *100# zice ca serviciul nu e disponibil, am incercat si cu un simplu mesaj la 140 da nu merge. va rog altceva nu existaa? si apropo cand sun la 1234 imi zice ca trebuie sa imi reincarc cartela ca mi. a expirat valabilitatea.

Ziceti-mi alta cale. ca trebuie sa il sun pe tata. multumesc.

Papa puuup >:d

Răspuns Câştigător
| LoReNa_5622 a răspuns:

Trebuie sa apelezi la *1234#! pup

3 răspunsuri:
| HaineDeVis a răspuns:

Orice cartela cosmote,frog,vibe, 48, sunt gratis,nu puti sa suni direct decat dupa ce reincarci cartela, alta posibilitate nu ai, nu are credit! Sper sa te fi ajutat cu folos! www.hainedevis.ro

| MARIUS_2685 a răspuns:

1234#

| MARIUS_2685 a răspuns:

*1234#