| Tripp91 a întrebat:

In avion am voie cu tableta sau cu laptopul?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din câte știu eu nu, deoarece există riscul interacționării pe frecvența lor de comunicare.
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Da, ai voie! --- camera de filmat, aparat foto, tableta, laptop.Dar, trebuie sa citesti cu atentie site-ul companiei aerine cu care zbori --- majoritatea au restrictii privitoare la dimensiunile bagajului de mana sau la greutatea acestuia.

| Andruşcă a răspuns:

Le poti lua cu tine in avion, nu e nici o problema, dar nu ai voie sa le folosesti. Trebuie sa le tii inchise pe toata durata zborului. E o masura de siguranta, daca le-ai deschide, ar exista riscul de a interactiona cu aparatura de zbor a avionului.

| Razvanp69 a răspuns:

Ai voie, dar nu te lasa sa bagi cartela in el ca sa suni, sau cartela ca sa te conectezi la net. poti sa o iei ca sa te joci ( ma refer strict la tableta), cu laptopul nu stiu, dar cu tableta fara semnal te lasa.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Din cate stiu eu, nu ai voie thinking Trebuie sa te informezi mai bine in legatura cu regulile si restrictiile companiei (cu care zbori).

| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Normal ca ai voie! De ce nu? tongue

| patrisia09 a răspuns:

Nu. Nu ai voie...

| LarisaXD a răspuns:

Da, ai voie big grin internetul nu cred ca o sa aiba semnal. thinking doar pentru jocuri big grin drum bun :*