| Someonelikeyou a întrebat:

In curand va fi majoratul surorii mele. Ce i-as putea lua? Nu ceva prostesclaughing cum se duc de obicei la majorate.

Răspuns Câştigător
| Ondine a răspuns:

La majoratul verisoarei mele au venit ceva colegi cu nistebaloane umflate, cred ca 18 erau, in care erau biletele cu provocari, si ea trebuia sa sparga unul si sa accepte provocarea! Vezi ca poate reusesti sa pui niste provocari amuzante, sa nu se plictiseasca lumea, si iti spun ca toata lumea va aprecia ca ai venit cu ideea. Daca te referi la un cadou mai materialist, hmmm, paiea presupun ca are multe bijuterii, nu? Sunt cutii de bijuteri foarte frumoase, cu sertare cam pe la 70 de lei. Doar stii ca are 18 ani, trebuie sa poti pune o suma maricica la bataie. Si daca mai ai bani, poti lua un colier frumos. ca sa stii ce gusturi are, studiaza bijuteriile pe care le poarta de obicei. Sper ca te-am ajutat! Ca sa-ti zic de pret, un lantisor simplu, scurt de argint cu model ar fi cam pe la 50 lei. Dar daca vrei sa iei ceva ca lumea ar cam trebui 100 de lei. Si ca totul sa fie perfect, fa-i si o scrisoare draguta, daca vrei amuzanta, sigur o sa-i placa!

2 răspunsuri:
| yoonny a răspuns:

Un apartament, 10000$,o masina, un buchet de flori, o geanta ultima moda sau sa o duci la salon inainte de petrecerehappy

| ionutz19913 a răspuns:

Http://www.star-fm.uni.me/ Cei mai buni DJ
http://www.star-fm.uni.me/ Fii si tu printre noi
http://www.star-fm.uni.me/ Intra daca iubesti muzica
http://www.star-fm.uni.me/ Muzica de CaliTaTe