| Deasonyka a întrebat:

in data de I3 mi-a fost furat telefonul marca wiko robby, mentionez ca aveam parola la el, din aceea cu Desen.Ad vrea ca tipul sa faca puscarie intr-u cat ma agresat, dar mi-e frica ca el poate mi-a spart parola sì o are access la pozele mele eu l as pune sa faca puscarie dar mie ca poate a dat pozele mele la altii tigani si ma mai trezesc Doamne Fereste ca ma mai omoara tiganii pe strada. Faptul ca aveam cod ma gandesc ca trebuia sa resofteze telefonul

8 răspunsuri:
| bozioru a răspuns:

Pai daca ai pozele salvate pe cardul de memorie ti le poate accesa fara nicio problema, punand cardul intr-un cititor de SD.
Daca nu le ai pe cardul de memorie si esti convina ca parola e grea de spart, atunci toate datele tale sunt in siguranta pentru ca, daca vrea sa acceseze acel telefon, o poate face numai daca il resofteaza.

| Deasonyka explică (pentru bozioru):

Nu am card in telefon, parola e una din aceea cu DESEN si nu e simpla deloc de spart!

| BuLaNNNeL a răspuns:

Crezi ca esti in jungla (pe cine pacalesc, in Romania si in mijlocul zilei daca esti abuzat in cel mai bun caz oamenii se aduna doar sa priveasca laughing ). Daca stii cine e si te-a si agresat, scoate-ti certificat din acela (nu-i stiu denumirea) si fa-i plangere la politie da-l in slbz de cioroi. Nu te omoara nimeni pe strada, n-ai si tu parinti, frati, prieteni, iubit, sa scoata putin cutitu sa-i vezi cum fug ca sobolanii?

| Deasonyka explică (pentru BuLaNNNeL):

Am scos certificat medico legal, si mentionez aveam parola din aceea cu DESEN si nu e simpla de spart, sunt su te poate mii de combinatii si nu sta nimeni sa isi bata capul, mai bine da restart.Dar totusi ma gandesc ca poate prin abstract nimereste parola aia si ce fac? Imi foloseste pozele ca santaj

| RAY a răspuns (pentru Deasonyka):

Politie nu exista pe acolo? tiganii chiar sunt stapanii romaniei, aiurea

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Deasonyka):

Tot politia rezolva si daca e vorba de santaj. Sa inteleg ca ai poze explicite? Tiganii de obicei sunt rase inferioare, intreava-i 3×4 si le dai flood la creier laughing. Nu o sa-ti sparga codul, cel putin daca nu e unul tocmai evident, simplu, mai stiu eu ce. Fugi la politie fara frica.

| rijkaard a răspuns:

Lasa-l in pace daca e tigan caci aia sunt periculosi cel mai bine e sa te feresti cat poti de ei dumnezeu ii va da ce merita cat despre viitor sa te pazesti sa mergi singura prin locuri izolate si mai ales pe intuneric aia sunt perversi si eu am patit aproape la fel acum doi ani

| Yousef_Ghazzawi_2000 a răspuns:

Okay...