| PrYnTzZeSicCa a întrebat:

In primul rand scuzati categoria dar e cea mai vizitata si am nevoie de ajutor urgent! puppy dog eyes Maine vreau sa plec la bucuresti la o matusa de a mea...SINGURA(eu sunt din Piatra Neamt). Este permisa circularea elevilor sub 14 ani, fara buletin singuri pe trasee lungi? Si inca o intrebare,daca mijlocul de transport,este un microbuz trebuie rezervare dinainte sau poti plati direct soferului, ca in autobuzele normale!?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atata timp cat ai bilet nu te intreaba nimeni nimica. La microbuz ar trebui sa faci rezervare, nu de alta dar poate nu gasesti locuri.

1 răspuns: