| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru cei din Cluj. Cum este mâncarea la cantina memo 10(cea din centru)? Care sunt prețurile? Recomandați?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

La Memo 10 este un restaurant cu "autoservire", mai exact iti poti alege din vitrina din mai multe bunatati.
Mancarea este buna si gustoasa (ca la "bunica acasa") si la preturi foarte accesibile (cu 20 lei poti manca pe saturate). Proprietarul este Primaria, care mai are in oras si alte asemenea restaurante si cantine, unde se poate manca bine, ba se poate face si abonament.