| OsOcAr a întrebat:

Buna TPU intreberea mea de astazi este legat de youtube.com si as vrea sa stiu cat trebuie de platit pentru confirmarea acc de la youtube sau este gratis? Funda cine raspunde!

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Nu inteleg ce inseamna confirmarea acc.
Daca vrei sa pui clipuri mai mari de 15 minute nu trebuie sa platesti nimic.
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

3 răspunsuri:
| BarbieDoll45 a răspuns:

Nu trebuie să plăteşti nimic! Este gratuită confirmarea contului...

| OsOcAr explică (pentru BarbieDoll45):

Confirmare prin SMS

| cata1101 a răspuns:

Este gratis happy
apesi link-ul de confirmare din emailul pe care-l primesti cand te inscrii - si gata