| Alișa00000000000 a întrebat:

izmir se afla in istanbul? cine stie are funda din start big grin

Răspuns Câştigător
| IoanaLoredana a răspuns:

İzmir (odinioară Smirna) este un oraș din sud-vestul Turciei cu circa 3.000.000 locuitori.

4 răspunsuri:
| ChristiaNNN a răspuns:

Izmir e al treilea oras ca marime din Turcia, deci nu are cum sa se afle in Istambul. E un oras in Sud-Vestul Turciei.

| Albert09 a răspuns:

Pai nu se afla in instambul s-v turciei deci ignorai pe ei sa da-mi mie funda.ps:cred ca esti foarte frumoasa in realitate! deci funda?

| midnightladyA a răspuns:

Izmir este la 500 km departare de Istambul!

| AdeAdelina05 a răspuns:

Da se afla in Istambulwinking