| Silvia_Cosmina_2003 a întrebat:

La aceasta intrebare as vrea sa mi se raspunda multe persoane. Vreau sa dau la Vasile Alexandri in Bacău -științe ale naturii dar nu pot fii sigură pe acest profil. La ce ma refer: din câte am auzit, la acest profil (bio-fizica-chimie) sunt profesori foarte severi care pun note foarte mici chiar daca înveți bine. Partea e ca nu prea ma pricep la fizica, dar daca mi se explică ma prind repede. in acest caz am auzit ca nu iti explica profesorii... ca sa treci clasa trebuie sa faci meditații obligatoriu, asta nu imi pot permite. Cei care sunteți la Vasile Alexandri la acest profil imi puteți spune cum e, si daca e adevărat ce se spune si despre profesori?
As mai vrea sa știu ce alte materii se fac, cate ore se fac pe săptămâna (toate materiile) fel si in clasa a 10-a etc. cum e căminul? (Liceul) si daca vreau sa intru la acest profil trebuie sa mai dau din nou un examen? Vreau sa stiu cât mai multe informații despre acest profil /liceu
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Nnu stim