| MihaiPavel21 a întrebat:

Bună TPU!

Mă întrebam dacă sunt bune generatoarele de paysafecard care ți le dă gratuit coduri...Sunt legale, poți să le folosești fără teamă?

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Deci tu platesti real de la tine din buzunar, SAU NU?!?
daca nu, ATUNCI TU CE CREZI?!? SUNT LEGALE SAU NU?!?

... NIMIC nu e gratiz in lumea asta... EVAH!

| PainTech a răspuns:

Stai calm ca oricum alea nu functioneaza in veci. Daca as avea un generator de coduri paysafe care chiar functioneaza de ce crezi ca ti l-as da tie sau l-as face disponibil pe internet?

| xzawn17 a răspuns:

Nu sunt bune de nimic sunt fake-uri + ca iti pot da virusi daca vezi clipuri cu generatoare d-astea sunt fake poti sa citesti si aici:https://www.paysafecard.com/ro-ro/lp-produse/tentative-de-frauda/.Funda?;)

| Nikezor a răspuns:

Nu sunt bune pentru ca nu genereaza niciun paysafecard valid, sunt doar niste programe de fatada de tip malware big grin