| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
metin2 united nu-mi merge si zice sa descarc NET FRAMEWORK.
am incercat sa descarc NET FRAMEWORK 3.5.
dar am inchis ca ma speriam ca o sa se intample ceva rau.
pls ajutor cear trebuie sa fac? sau sa iau alt NET FRAMEWORK?
raspunsu bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
| gigel68 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/....../info.aspx instaleza-l fara nici o grija. merge garantat

| bescan a răspuns (pentru gigel68):

Nu merge ma gigele contacteaza-ma pe mess david_mursa

13 răspunsuri:
| NuImiPunNume a răspuns:

Uite cel mai bun raspuns si, cea mai buna varianta:
-lasate de metin.laughing)

| David98TM a răspuns:

mersi gigel68 esti tare

| bescan a răspuns (pentru David98TM):

Bag pl in tien gigel nu merge

| yonyonutz a răspuns:

Gigel68 mie nu imi merge

| Pufar1ne a răspuns:

Frica sa se intample ceva rawlaughing)))))

| DexTerKiLLer a răspuns:

Bine ma lasatil nu fiti nesimtiti

| BestKyller a răspuns:

Ba desteptilor normal ca ie frica in primul rand nu va dati mari. ca poate sa aiba un virus de va strica placa video etc... sau troian sau poate chiar sa fie cu bani. nu vorbiti daca nu stiti

| gabyscorpionu a răspuns:

Vand cont 110 metin2united fara mall iteme bune 1kkk 30 mill hunedoara yahoool meu este gaby_bossu66 care vrea 30 milioane e foarte bun il scriu pe o foaie
si 30 mill costa cu atat al dau fratilor e foarte buna oferta daca vreti spuneti-mi e foarte ieftin pentru asemenea cont king2war exca +6 multe am pe el
am 1kkk am multe
armura rara
multe daca vreti dati-mi mesaj

| KillBoY a răspuns:

Gigel top 1happy

| CeSaFaciCandNaiDeUnde a răspuns:

Ba cati au avut calculatorul stricat ca nau fost atenti si au umblat aiurea deci gandeste un pic

| Evolution15 a răspuns:

Sincer nici mie nu imi merge sa intru pe metin2united Fiti atenti deci
1. l-am downloadat
2. l-am instalat
si cand am dat pe Play nu mi-a intrat apoi am dat Quit si am mai incercat odata nici atunci n-a mers apoi am inchis internetu si s-a incarcat direct si apoi a scris can't read patchlist. ce ar trebui sa fac?