| Master2001 a întrebat:

Buna TPU.
Mi-a fost furat cardul si imediat cum am sesizat am sunat la banca sa mi-l blocheze.
Mâine merg sa-mi faca card nou, o sa trebuiască sa plătesc ceva ca mi-l face pe cel nou cum am pierdut cel vechi?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sa aflii exact maine de la bancă, ei stiu procedurile, daca va trebuii sa plătesti, sa ai la tine buletinul.

| mihai69 a răspuns:

Depinde de bancă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de "politica" băncii, și de ce pachet ai. Unele îți cer 5 lei, altele 20, si unele nimic.
Știu ca nu-ți cer nimic, pentru ca eu am cont la Raiffeisen, pachet Zero Simplu. Mi-l "pierdusem" (în casa, am aflat după happy ) și nu am plătit un forint. happy

| CreirrMare a răspuns:

Tre sa ai buletinul la tine si te vor ajuta ei mai departe, si da trenuie sa platesti din pacate, in fine nu e o suma mare