| Bichi a întrebat:

Buna TPU mi.am cumparat casti cu microfon si in primele 2-3 zile a mers foarte bine si azi nu stiu ce are ca inainte puneam castile cu microfon pe masa si vorbeam de la distanta si acu nu se mai aude bine la microfon trebuie sa stau foarte aproape sa se auda clar de ce nu mai merge?

1 răspuns:
| DjYeti a răspuns:

Incearca sa intri in Volume Control(acel difuzor in bara de meniu) si da la maxim eventual la MicroPhone sunetul da sa fie bifat Mute, altfel se aude ce vorbesti si la tine in microfon