| F14V a întrebat:

Mi-am cumparat o bricheta tip zippo si ma intrebam care ar fi cel mai bun combustibil alternativ pentru ea? nu as vrea sa o stric, adica daca pun un combustibil sa o pot folosi si cu altul...

2 răspunsuri:
| TimKode a răspuns:

Este un gas anuma pentru Zippo. Desfaci carcasa si acolo e un buretel. Sub buretelu acela e un capac deschizi capacul si bagi acolo

Funda?

| F14V explică (pentru TimKode):

Am intrebat ce combustibil alternativ(subliniez) nu cum se umple o bricheta Zippo. Oricum am descoperit ca diluantul functioneaza cel mai bine...