| Flavius86 a întrebat:

Buna TPU nu prea obisnuiesc sa fac intrebari din astea dar, am un dubiu eu am fost plecat in Italia 7 ani stiu ce inseamna sa fii pleacat am lucrat cam tot felul de meseri posibile constructii interior exterior aproape orice, schele metalice in restaurant cat si in fabrica in toate fazele posibile sunt in cautare disperata de un post de munca serios in strainatate as vrea sa plec in Germania sau Anglia, acum am fost cu cateva luni in urma in Arad sa imi rezerv un post de munca contra valoarea de 500 RON si mi am luat teapa, da stiu ce o sa ziceti... dar am incercat acum vreau sa incerc iarasi si am vazut pe mercador sau alte siteuri anunturi cu o firma care se cheama Job Team am cautat pe google dar nu gasesc nimic despre vreau sa va cer sfatul firma cere bani pentru a ocupa un loc la fel ca cealalta merita riscul a plecat cineva cu aceasta firma, mai cunoasteti firme care dau tepe la ora actuala multumesc anticipat si astept raspunsurile voastre.

1 răspuns:
| MiTzAx322 a răspuns:

Ce pot sa-ti recomand este, daca pare prea frumos sa fie adevarat, este teapa.Mai ales in Romania.