| romeliakiss99 a întrebat:

Nu stiti cum se numeste acel patratel din burete, gen cum e hartia buretata, pe care se tine mouse-ul. Va rog spuneti-mi cum se numeste, am uitat si am nevoie neaparat de acea „husa " stiu ca are o denumire in engleza

8 răspunsuri:
| yvaine a răspuns:

Buna,
Se numeste mousepad.
Daca acest raspuns te-a ajutat si daca poti, ajuta si tu cu un vot aici:
http://creator.iqads.ro/NokiaLumia520/creatie/2817
Pa pa!

| Ponce a răspuns:

Pad.

| AnneღU a răspuns:

Mouse-pad tongue

| OmNom a răspuns:

Da este un Mousepad dar il folosesti doar daca mouse-ul tau are bila.

| lovemeorlivemeatlondon a răspuns:

Mousepad

| adrew a răspuns:

Mousepad sau covoras pentru mouse, ofera o suprafata care mareste precizia mouselui

| pestisorulauriu a răspuns:

MousePAD

| romeliakiss99 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, dupa ce am postat intrebarea mi-am adus aminte cum se numeste! kiss