| KenTT21 a întrebat:

nu stiti vreun program cu care pot face sa se miste o masina pe care am desenato please

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pentru a pune un desen in miscare trebuie sa faci mai multe desene. Le poti face in Paint. Le salvezi apoi mergi pe google scrii gifup.com si incarci acolo pozele pentru a face o imagine miscatoare. Dar ai grija desenele nu trebuie sa fie toate la fel ci trebuie ca al doilea sa fie diferit de primul si sa fie o continuare a primului.

2 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Pentru a pune in miscare o masina desenata trebuie sa faci mai multe desene, pe care apoi le pui una dupa alta si rezulta miscarea. spre exemplu o sageata in vant:
1 | --> |
2 | --> |
3 | --> |
4 | --> |
5 | --> |
si tot asa!
Abia apoi dupa ce ai desenele poti folosi anumite programe, pe care din pacate nu le cunosc, deci nu te pot ajuta.

| KenTT21 explică:

Ok atunci nici eu nu iti pot da funda