| Motz_Andrei_1998 a întrebat:

Buna TPU.o intrebare in legatura cu tastaura laptopului: de ce cand intru in google si tastez de exemplu Facebook imi scrie cu intarziere

Răspuns Câştigător
| misuvianu44 a răspuns:

Ar fi cel mai ok să reinstalezi browser-ul, de ex: chrome si eu zic că după o să meargă ok

| Motz_Andrei_1998 explică (pentru misuvianu44):

Da adica daca tastez litera f apare cu o intarziere de cateva secunde

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, nu e de vina tastatura, ci browserul e prea lent, aici nu ai specificat cum adica e lenta, dupa ce apesi o tasta apare litera dupa ceva timp sau?