| Rose87 a întrebat:

O prietena de-a mea si-a facut un blog si doreste sa ma puna scriitoare. Dar nu stie cum! Mentionez faptul ca a facut blogul pe blogspot! Cel mai bun raspuns primeste funda! Va rog raspundeti repede!

1 răspuns:
| blackcat99 a răspuns:

Intri pe blog -> In bara de sus dai click pe "Deisgn" -> Setari -> Si mai jos o sa scrie asa "Autorizatii" si un pic mai jos "Autori blog" -> Dai click pe "Adaugati autori" si scrii acolo adresa de email a ta -> Apoi dai click pe "Invitati autori". Trebuie sa precizez ca tu trebuie sa ai cont de blogger si sa te fi inscris pe blogul ei (sa-i dai follow).