| bombonica22 a întrebat:

pe factura Vodafone si Orange de la abonament ce afiseaza data/ora si numarul? dau funda.

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna
Daca e detaliata da.
Daca nu doar numarul total de minute vorbite in retea, in afara retelei si numarul de sms-uri.
Daca ai trimis sms la numere cu tarife suplimentare sunt trecute separat.
Oricum se poate cere detaliata daca ti se pare ceva suspect si apare fiecare convorbire, cu ora, numar si durata apelului.
Bafta

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Bombonikhappy
numai daca ceri desfasurator, acolo este datailat totul, in rest scrie.
minute in retea, minute in alte retele, total minute, total plata.
O zi frumoasa sa aihappy