| Culori a întrebat:

Buna TPU.:*

Peste cateva zile este ziua surosii melE, care face15 ani, si vreau sa ii fac o petrecere surpriza. Si as vrea sa ii fac niste surprize. M-am gandit la 1. Sa il chem pe prietenu` ei, da` ea sa creaada ca el este plecat din tara si nu poate sa ajunga, si cand as ea la rest, sa il gaseasca.love struck ar fi o surpiriza minunata pentru. ea. Dar mai am nnevoie de idei de surprize. Va rog sa ma ajutati. Pt cele mai bune sicele mai frumaose idei de surprize dau ce`a mai mare fundita.love struck

1 răspuns:
| Biutz a răspuns:

Pai invitai la petrecere multe prietene si decoreazai camera dupa placerea ta! sigur ii va placea! si daca vrei poti sai faci si tu o felicitare facuta de tine... poate un desen...si o ciocolata probabil i-ar placea!