| kopotoru a întrebat:

pot sa cumpar de pe Ebay direct cu cardul? Fara cont paypal? Cineva mi-a spus ca de ceva vreme incoace merge si aceasta metoda. Am auzit ca e destul de complicat pana faci toata prostia cu paypal ar fi mai usor direct prin card!

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

"Prostia cu PayPal" te protejeaza de fraude, desteptule! Si in loc sa asculti toti savantii de la coltul blocului care stiu ei ca e complicat sa faci un cont de PP si sa ii atasezi un card, mai bine te duci frumos pe paypal.com si iti faci singurel contul. P.S. Daca nu cumva esti de o inteligenta similara cu duduia prim-ministru, caz in care... domnul fie cu tine!