| darkstyle99 a întrebat:

Buna TPU
Pot schimba o cartela Vodafone din micro sim in nano sim
Am avut abonament pe ea pe numele altcuiva si a expirat si vreau sa o schimb ca nu o pot baga in telefon

3 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca a expirat de ce vrei sa o mai bagi in telefon?

| CarcotasulVesel a răspuns:

Insa trecand peste partea cu expiratul, nu e nevoie sa o schimbi, poti sa te duci la primul boutique GSM si sa dai vreo cativa lei sa o taie, au un capsator special care o sa taie de la micro la nano sim

| Atim a răspuns:

O poți înlocui gratuit în orice magazin sau franciză Vodafone. Când spui că abonamentul e expirat, vrei să spui că ai trecut la prepay sau că abonamentul a ieșit din perioada contractuala? Fiind pe numele altcuiva s-ar putea să fie diferita procedura