| Shenbogatu a întrebat:

poti zbura cu baloanele cu heliu, dau funda?

Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

Da. Dar ai nevoie de un numar destul de maricel
.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti dar este periculos. Atentie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți, desigur.
Dar când vor ajunge foarte sus, în stratosferă, vor exploda pe rând (din cauza presiunii mici), iar tu vei cădea cu 980 de metri pe secundă.
Dar asta nu mai contează, pentru că vei fi deja mort (în stratosferă temperaturile sunt extrem de scăzute și nu prea ai suficient oxigen).
Să m-anunți și pe mine cum a fost.

| francut a răspuns:

Multumesc pentru oferta.
Presupun ca de fapt, ai vrut sa intrebi daca se poate zbura cu baloane cu heliu. Da, se poate. https://www.digi24.ro/......liu-413179