| DouaPuncteD a întrebat:

Recent, mi-am amintit de un joc care-l jucam in copilarie si sincera sa fiu nu imi amintesc cum se numea. In joc, eram un copil care facea farse unui batran. Eram in casa lui ii puneam tot felul de lucruri iar cand el venea eu ma ascundeam. Stie cineva cum se numeste? multumesc

8 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Neighbours from hell

| iceman12 a răspuns:

Neighbours From Hell

| NicoleSova a răspuns:

Harta poama? laughing

| M1sHu a răspuns:

Farsele Vecinului! FUNDA? :d

| missClumsy a răspuns:

Neighbours from hell happy

| coco4782 a răspuns:

Neighbours From Hell poate... sunt mai multe versiuni

| ronantheodor a răspuns:

Neighbours from Hell 1 si 2

| Kazy a răspuns:

Acel joc se numeste Neighbours from hell si eu il adoram...sunt mai multe partin incearca sa il descarci dupa veselieinfo.com gasesti acolo ce parti vrei tu.bafta si... fundita :X?