Întrebare recomandată | Andrei2710 a întrebat:

Săptămâna trecută mi-am pierdut diploma de bacalaureat si am inceput procesul de eliberare a unui duplicat. Întrebarea mea este: aș putea sa ma inscriu la facultate pe baza unei adeverințe in cazul in care diploma nu a fost eliberata pana la începerea înscrierilor?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, vei putea sa te inscrii pe baza unei adeverinte, desi pana la admiterile in facultate mai este o luna sau chiar mai mult si vei putea obtine duplicatul pana atunci.

| Andrei2710 explică (pentru Ioandelasal):

Mersi mult pentru răspuns!

1 răspuns: