| walken_3333 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste filme horror...de preferat cu vampiri.varcolaci...fantome si demoni
multumesc!

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

The twilight saga, interview with a vampire, The Wolf Man, Final Destination, evil dead, the grudgewrong turn 1, 2, 3, silent hill, new moon, scary movie 1, 2, 3, 4, 13 hours in a warehouse...sunt tari filmele sper ca te.am ajutat **fundita. **

5 răspunsuri:
| madalina00 a răspuns:

Pai cred ca de Twilight ai auzit. Toatee cele trei parti sunt foarte faine, cel putin asa cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici gasesti cate vrei :)
http://www.gbx.ro/member_page.php?id=7649

| CB a răspuns:

♥Devour
♥Drag me to hell

| George_2045 a răspuns:

Supernatural... Eu ma uit de cand a inceputwinking e cu demoni.

| KiddoxD a răspuns:

Hey..."one missed call","paranormal activity","hanibal"... sper sa iti placawinking