| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Bună TPU, știe cineva un site în afară de YouTube care pot să postez conținut video privat?

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dailymotion - locul doi dupa Youtube, Vimeo, Metacafe, Veoh, Blip, 220.ro (romanesc, mai traieste doar pe Facebook), Peteava (romanesc), a fost unul Trilulilu ramonesc (A disparut! Pacat! Era fain), etc. Sunt o tona dar nu le stim noi.

| Simpatic a răspuns (pentru Salontanul):

Trilulilu da imi aduc aminte de el happy acum scrie pe pagina lor ca au plecat sa se joace dar se intorc... niciodata happy

| Salontanul a răspuns (pentru Simpatic):

Era bun ca puteai downloada usor de pe el. La Youtube numai in ultimii 5 ani am schimbat 3 softuri. laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Salontanul):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Drive, poti baga si filme + adaugarea subtitrarilor separat. Asta e cel mai la indemana fara reclame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MEGA. Pe google acum stocarea este limitată, pentru suplimentar trebuie sa plătești. Mi-am șters tot de pe google și mutat cu totul pe mega.

| BlueRoby35 a răspuns:

Google Drive sau OneDrive. Si site gen MEGA ar merge sa iti postezi chestii privat.

| Salontanul a răspuns (pentru BlueRoby35):

Alea sunt spatii de stocare in cloude, nu site-uri de postare.

| BlueRoby35 a răspuns (pentru Salontanul):

Nu conteaza ca sunt de stocare in cloud. E mult mai bine de pus video privat intr-un site de stocare bun, decat pe un site gen vimeo sau dailymotion.

| Salontanul a răspuns (pentru BlueRoby35):

Da. Ai dreptate dar omul cerea ceva de tip Youtube. Raspunsul tau nu are absolut nici o legatura cu Youtube, cloud-ul fiind doar privat si poti pune la share in privat, doar. Un strain, caruia nu-i dai link-ul, nu poate vedea ce share-uiesti tu.

| BlueRoby35 a răspuns (pentru Salontanul):

Toate acele servicii de cloud au optiune de share. Mai ales Google Drive ce are player-ul de Youtube, deci daca dai linkul unei persoane nici macar nu trebuie sa descarce fila. De aceea am sugerat Google Drive in primul rand.

| Salontanul a răspuns (pentru BlueRoby35):

Repet: share-ul se poate face doar unui numar mic de persoane (prieteni, cunostinte sau persoane carea vad intamplator linkul). Paginile Web de tip Youtube sunt accesibile oricarui cetatean. Este cu totul altceva.

| qpLorena a răspuns:

Onflyfans?