| Maria1189 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi un magazin sau plafar cu produse cosmetice Bio naturiste in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Poti cumpara cosmetice bio online de pe www.bioki.ro

| IonescuAndreeaAlexandra a răspuns:

Din pacate nu iti pot recomanda nici un supermarket,magazin etc bio dar iti pot arata un brand extrem de bun pentru produse cosmetice bio, si eu am fost in cautare de produse bio si am descoperit brand-ul Armonia intrat de curand in Romania fiind extrem de cunoscut in Spania, franta, etc. Este un brand de top.Le am testat si eu si am ramas uimita de efectul acestora, iti garantez ca for fi 100% eficiente, sunt o minune!
www.cosmetice-armoniabio.ro/