| wwwandrypunctro a întrebat:

Stie cineva unde sa merg sa ma "angajez" ca distribuitor de pliante pe strada(de preferabil in Dambovita)? funditabig grin

1 răspuns:
| Eduard a răspuns:

De angajat nu cred ca sunt prea multe posturi laughing.

Daca te referi sa faci voluntariat, ceea ce ar fi un lucru demn de respect, du-te la cel mai apropiat sediu, pentru inrolarea intr-un grup de voluntari, asociatie, miscare, organizare etc.

Vei fi multumita de avantajele pe care le vei avea in viitor: socializare, da bine la CV, te ajuta sa vezi lumea cu alti ochi si iti da un sentiment de satisfacere. Nu te opri la distrubuirea de pliante.

Cius.