Întrebare recomandată | Thea01 a întrebat:

Buna TPU! Stiti cumva daca actualmente se ofera burse pentru liceul Mark Twain din Bucuresti? Multumesc.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sunt vreo 4 feluri de burse, de care faci vorbire?

| Thea01 explică (pentru sierra1):

Ma refer la bursele de studiu.

| sierra1 a răspuns (pentru Thea01):

Da, toate liceele acordă așa ceva. Doar să meriți...

| Zuzu1991 a răspuns:

Da, dar in general e pentru copii de exceptie, cineva care intreaba aici in loc sa caute mai intai pe google, nu stiu daca se califica:
https://www.google.com/search?q=Mark+Twain+Bucuresti+%22burse%22
https://m.adevarul.ro/......index.html

| Thea01 explică (pentru Zuzu1991):

Merci mult ca te-ai sinchisit sa imi dai link. Totusi, daca ai fi fost mai atent ai fi realizat ca nu exista nicaieri informatii actuale despre aceste burse. Toate articolele sunt de acum 5-6 ani. De aceea am intrebat aici, sperand ca ma vor lumina altii, nu ca sa te dai tu smecher.

| Gheorghe199217629871 a răspuns:

Am ceva rigla si nu e lung. NUmele meu este Sorin Ulmeanu exPERT IN HAZ Incel? cei asta fratelo?
Incel? cei asta fratelo?