| Deasonyka a întrebat:

sunt de pe telefon.Cum Doamne Iarta-ma aflu adresa URL a unei pagini web? Pe pc e simplu...dar pe telefon ma intereseaza! Cum fac?

4 răspunsuri:
| venividivici2017 a răspuns:

Daca ai "Free Adblock Browser" asa cum am eu, in coltul din dreapta sus iti apar 3 punctulete. Apesi pe acele punctulete, apoi in primul rand de sus din fereastra deschisa o sa ai 5 iconite.Una dintre ele, are un "i" intr-un cerc. Apesi pe acel "i" si vezi adresa, adresa care o poti copia daca vrei.Acest browser este similar cu Google Chrome dar iti ofera posibilitatea sa blochezi anunturile si pop-up-urile enervante.

| Deasonyka explică (pentru venividivici2017):

Nu am, pot sa o iau din Android market?

| venividivici2017 a răspuns (pentru Deasonyka):

Da,scrii exact asa si o sa gasesti acest browser.Mi se pare unul foarte bun, poate cel mai bun dintre toate pe care le-am incercat happy

| JohnMcPraise a răspuns:

Daca esti in browser pe telefon, in bara de sus apare link-ul, daca tii apasat pe el poti sa ii faci si copy paste.
Daca nu reusesti si esti pe Android, apesi pe cele 3 puncte din dreapta sus si va aparea un cerc cu un! in mijloc (! ), acolo apare linkul paginii pe care te aflii in totalitate.