| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Sunt pe Cosmote si aseara mi-am bagat internet pe mobil.Am telefon F2 Crony. Am facut tot ce spune aici: http://www.allview.ro/index.php?id=329 si tot nu merge internetul. Stiu sigur ca mi-am bagat internet doarece mi-a luat din euro si am primit mesaj ca extraoptiunea a fost activata. Funda+vot la toate raspunsurile

1 răspuns:
| KHABUL a răspuns:

Deci.
1.Nu poti da fundal+vot la toate rasp.
2.nu este prevazut telefonul cu internet pentru cartela COSMOTE cumparati cartela Orange si iti va merge 100%