| AlexAL275 a întrebat:

Bună TPU! Știe cineva unde apare repartizare în căminele din Craiova? Am intrat pe site-ul lor cosucv.ro, dar nu-mi dau seama, e și făcut în bătaie de joc. Fata de acolo mi-a spus să intru pe sire și să bag cnp-ul, dar unde naiba îl bag? Nu e nicio căsuță sau ceva în care l-aș putea băga

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este mult prea devreme sa se faca repartitia in camine, inca se fac inscrieri si confirmari la facultate....mai ai rabdare!