| m3m3sje a întrebat:

Știți o firma de încredere care angajează romani in străinătate necalificați cu un salariu peste 2000€ sau direct in acea țara? Sunt dispus sa lucrez și 12 ore 6/7 zile sau chiar 7/7

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Platformele de foraj marin.

| Bondarel99 a răspuns:

Imi apareau niste postari sponsorizate in newsfeed pe Facebook cu oferte pentru capsuni, afine sau mai stiu eu ce prin agricultura si se platea pe ora, vreo 1500 pe luna. 2000 nu prea dau aceste firme, poate doar daca lucrezi si in weekend si 12 ore pe zi cum ai spus tu. Cauta pe Facebook, cam acolo isi fac toti reclama si am vazut ca multe aveau review-uri pozitive.