| aragonas a întrebat:

Tocmai mi-ai reinstalat windowsul ( XP, SP3) si nu ma pot conecta la internet ( provider Telekom). Am local area connection si scrie ca e conectat dar cand vreau sa intru pe google sau orice alt site imi da o eroare ca browserul nu poate accesa pagina. Ce e de facut? Sa fie de la placa de retea? Tin sa mentionez ca in device manager la ethernet controller imi apare acel semn de intrebare galben.

1 răspuns:
| Moise_Cristian_1985 a răspuns:

Sunt probleme de driver sau placa de baza trebuie schimbata, deoarece nu functioneaza in parametrii optomi