| anduta1999 a întrebat:

Unde o sa petreceti vara asta?

Răspuns Câştigător
| Zuzurelluu a răspuns:

Buna Anda! :* Eu deja am venit din vacantalaughing. am fost in Italia.( nu e chiar extraordinar) e mai bine la noiwinking si sper sa plec la mare cu familia. Oriunde ai pleca iti doresc vacanta frumosa!:*Fundabatting eyelashes

7 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Pai, am fost la o cabana pentru o saptamana, am fost cateva zile in Romania chiar la inceputul vacantei, acum stau acasa mult si bine iar luna viitoare o sa merg o saptamana, doua in SUA->ColoradhiroPenrose si in Arizona->Phoenix ca in fiecare an iar daca mai e timp, o sa merg cu prietena mea si cu familia ei in Italia...in rest pe la prieteni si acasa cu prietenii si musafiriihappy Tu... unde mergi in vacanta?

| Elvina a răspuns:

Acasa, la bunici, la unchi la Iasi, apoi plec in pelerinaj in Bosnia.

| Crucified a răspuns:

Undeva in Romania, nu stiu clar. unde. thinking

| deyutza135 a răspuns:

Pai la bunicul meu, la lacul sarat, prin Braila si prin oras [Galati]

| Elena1102 a răspuns:

Pai eu vara asta nu plec din tara me duc 9 zile la Moneasa

| crash15 a răspuns:

Bulgaria>statiunea nisipurile de aur>hotel melia sol grand hermitagetongue

| AB13 a răspuns:

VarA asta o petrec asa desigur jumate aproape s-a dus:iunie am invatat la examenul national, iulie pe acasaiesind cu prieteni si august plec la Mare! URAAAAAAAAAAAAAAA