| 5IrOK a întrebat:

Urmeaza sa plec in SUA marti deci peste 2 zile o sa plec din budapesta cu Lufthansa si as vrea sa imi dati cateva sfaturi pentru aeroport! Mi-e putin frica de check in sa nu imi retina telefonul cum am vazut pe net! Engleza stiu cat de cat ma descurc sigur acolo. Exzista posibilitaea sa ma pierd ca o sa fac o escala la munchen o sa merg fara parinti dar cu intotitor de la aeroport
Ajutati-ma si pe mine:X

1 răspuns:
| dragos9234 a răspuns:

Nu au de ce sa iti ia telefonul, stai linistit o sa fie bine.