| BuCluC a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Acum cateva zile mi-am facut ativirusul si-a facut update si mi-a aparut o chestie cum ca Windowsul nu este cu licenta si ma obilga sa cumpar linceta de la ei.
Intr-o seara am descarcat un program ca sa scap de WGA("Windows Genuine Advantage) l-am descarcat si l-am instalat si dupia mi-a aparut ca sa-mi dau reboot la pc si i-am dat reboot dupa aia cand a disparut aia cu welcome dupe ecran trbuia sa imi aprea ce am pe desktop dar nu a a aprut decat o imagine neagra si acum nu-mi mai aprea nimic. Va rog ajutati-ma!crying Cel care raspunde corect primeste funda + vot.

Răspuns Câştigător
| dasky90 a răspuns:

Formateaza-l! apoi cand il instalezi intri in START->Control panel->Security CENTER->Automatic Updates si dai Turn Off...

3 răspunsuri:
| EmanuelProstire a răspuns:

Eu zic sa iti reinstalezi windowsul pentru ca altceva nu mai poti face este cea mai buna solutie.