| theR0cker666 a întrebat:

va rog, care stie, spuneti-mi si mie cat costa o antena parabolica de la dolce
ca am cautat si nu gasesc
cryingpls help!

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Exact roxana94
numa ca platesti primele 6 luni si dupa aceea ai 6 luni gratuit.

| roxana94 a răspuns:

Antena de la dolce este gratuita. trebuie sa suni si cei de acolo vor veni si iti vor monta antena gratuit. tu trebuie sa platesti abonamentul care am impresia ca in primele 6 luni este gratuit.

| TelekomRO a răspuns:

Iată aici tarifele pentru echipamentele Dolce - http://www.romtelecom.ro/personal/tv/dolce/echipamente/